آموزش خياطي

قيمت : 56,000 تومان 42,000 تومان

هنر خياطي يكي از پر طرفدارترين  رشته هايي است كه بيشتر بانوان ايراني به يادگيري آن بسيار علاقه دارند.آموزش خياطي در نگاه اول شايد كمي سخت و دشوار به نظر آيد اما اگر از يك مجموعه اموزشي خوب و يك استاد حرفه اي براي اين منظور استفاده نماييد قطعا مي توانيد خيلي زودتر از انچه فكرش را مي كنيد به نتيجه دلخواه دست يابيد.مجموعه آموزش خياطي آسان خانم عمراني يكي از بهرتين و كاربردي تري دوره هايي است كه تاكنون به بازار آمده و مي توان از آن بهرتين استفاده را نمود.

آموزش خياطي آسان

 

علاقه مندان به اين رشته هنري كه به دنبال آموزش خياطي مبتدي مي باشند و دوست دارند با كمترين مشكل به بالاترين سطح آموزشي و مهارت دست يابند توصيه مي كنمي حتما اقدام به تهيه اين مجموعه ارزشمند نمايند.در زير روش هاي خريد را به صوتر كامل برايتان توضيح داده ايم :


  • براي تهيه چهار جلد كتاب خياطي به صورت كامل  با قيمت ۹۰ هزار تومان بروي دكمه خريد پستي در زير كليك نماييد :

 

به جرات مي توان ادعا كرد كه خياطي سيما عمراني در ميان ساير آموزش هاي موجود در بازار يكي از كامل ترين و در عين حال به روز ترين آنها بوده و شما عزيزان اگر در هر سطحي كه باشيد مي توانيد به خوبي با اين دوره ارتباط برقرار نماييد.مجموعه آموزش خياطي بدون الگو خانم عمراني مي تواند شروع خوبي براي شما عزيزاني باشد كه اطلاعات چنداني در مورد دوخت و دوز نداريد و مي خواهيد با هزينه اي اندك به نتيجه قابل قبول دست يابيد.

شما علاوه بر روش هايي كه در بالا توضيح داديم مي توانيد جهت تهيه مجموعه آموزش خياطي فوق با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفني ثبت نماييد.همچنين جهت خريد پستي آموزش خياطي خانم عمراني و سفارش به صورت انلاين بروي دكمه هايي كه در بالا قرار داده ايم مي توانيد كليك كنيد و در عرض چند دقيقه سفارش خود را ثبت نماييد.

آموزش خياطي مبتدي

در زير بخش هايي از كتاب خياطي ايشان را برايتان قرار داده ايم تا با نحوه نگارش و اموزش دادن ايشان بيشتر آشنا شويد با ما در ادامه همين مطلب همراه باشيد :

تشخيص سايز
از انتهاي شانه سمت راست تا انتهاي شانه سمت چپ قسمت پشت شخص را با متر اندازه مي‌زنيم و عدد به دست آمده، سايز بالاتنه شخص استو
همچنين براي به دست آوردن سايز شلوار، اندازه دور كمر را نصف مي‌كنيم تا سايز شلوار به دست آيد. (البته اين طريقه اندازه‌گيري و به دست آوردن سايز براي افرادي مي‌باشد كه قسمت‌هاي مختلف بدن با هم هماهنگي داشته باشند).
بالاتنه قسمت جلو
خطي به طول قد بالاتنه كه از گوشه گردن روي شانه تا كمر گرفته‌ايم كشيده و از بالاي خط يك خط افقي حدود ۲۰ سانتيمتر مي‌كشيم. روي خط افقي ۶ تا ۷ سانتيمتر داخل شده علامت مي‌گذاريم (كه گوشه گردن مي‌شود) از خط افقي باقيمانده ۳ تا ۴ سانتيمتر پائين مي‌آييم يك خط موازي خط افقي كشيده و از گوشه گردن اندازه شانه را روي اين خط موازي فرود مي‌آئيم از زاويه بالا ۷ تا ۸ سانتيمتر پائين آمده يك مربع درست مي‌شود كه هلال يقه را درست مي‌كنيم. از گودي گردن بعد از ۸ سانتيمتر تا خط كمر را اندازه زده هر چقدر بود تقسيم بر ۲ كرده خط سينه به دست مي‌آيد. از سينه تا گودي گردن را اندازه زده تقسيم بر ۲ كرده خط كارور به دست مي‌آيد. روي خط كارور كارور جلو را اندازه زده با خط‌كش به گوشه شانه وصل مي‌كنيم. روي خط سينه سينه + ۲ يا ۳ سانتيمتر بستگي به برجستگي جلو بالاتنه دارد.

آموزش خياطي

 

اگر كمتر بود + ۲ و اگر بيشتر بود + ۳ سانتيمتر داخل شده ۲ سانتيمتر بالا رفته هلال حلقه را درست مي‌كنيم. نكته اينكه مقدار + ۲ يا ۳ براي اينكه جلو از پشت بزرگتر شود به دليل اينكه جلو بالاتنه به خاطر سينه و شكم بزرگ‌تر از پشت بالاتنه است و ما مي‌خواهيم با اين كار كمي درزهاي پهلو به عقب كشيده شود و لباس خوش‌فرم‌تر بايستد. روي خط كمر كمر + ۲ يا ۳ سانتيمتر براي ساسون را علامت گذاشته به سينه وصل مي‌كنيم از خط كمر ۱۲ تا ۱۴ سانتيمتر پائين آمده خط باسن را رسم مي‌كنيم.

روي اين خط باسن + ۲ يا ۳ را علامت زده به كمر وصل مي‌كنيم. براي پنس كمر ۹ تا ۱۰ سانتيمتر از وسط جلو داخل شده يك خط مستقيم به باسن كشيده و از كمر ۱۲ سانتيمتر بالا رفته خطي مي‌كشيم و مقدار ساسون را نصف كرده به دو طرف خط روي كمر، علامت زده و به صورت ساسون بالاي ۱۲ سانتيمتر و به باسن وصل مي‌كنيم.
مي‌توانيم بلندي سينه را كه طريقه اندازه‌گيري آن گفته شده از شانه اندازه زده و تا هر نقطه‌اي كه روي خط ۹ تا ۱۰ سانتيمتري كه از وسط جلو داخل شده بوديم فرود آمده و سر ساسون كمر را به جاي اينكه ۱۲ سانتي‌متر بالا برديم به اين نقطه وصل كنيم.

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهران | ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰:۵۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |